Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Possoni

  0


  У 1963 році завдяки своїм підприємницьким навичкам, солідному багажу знань та досвіду в галузі освітлення, пан Паскуале Поссоні заснував компанію Artigiana Lampadari (Реміснича майстерня Світла). З моменту заснування його вироби відрізнялись  вишуканою елегантністю, яка поєднує в собі захопленість, точність виконання та найкращі італійські ремісничі традиції.

  Реміснича майстерня Світла від початку позиціонується на ринку як творець латунних люстр. Це стародавнє мистецтво, яке компанія інтерпретує з майстерністю завдяки своїм знанням та давнім традиціям проектування та обробки лиття. Таким чином затверджується класичний стиль Possoni, який потім стане синонімом впізнаваності італійського бренду у всьому світі.

  У 1994 році Майстерня світла стає ТМ Possoni Illuminazione

  Possoni Illuminazione створює ще більш розкішні колекції завдяки використанню шліфованого кришталю та підвісок Swarovski ® . У ці роки компанія розпочинає співпрацю з сектором дизайну інтер'єру, шляхом створення величних люстр для готелів, вілл та престижних холлів.

  Початок нового тисячоліття також знаменує участь у перших міжнародних виставках, таких як Light & Buiding у Франкфурті, Index у Дубаї, Madeinit у Марокко та Crocus у Москві. Також у ці роки починається сильна експансія на ринки  СНГ, які потім стануть  одними  з перших цільових ринків.

  Possoni Iluminazione сьогодні продовжує сімейну історію вже в третьому поколінні,  створюючи та продаючі по всьому світу унікальне світло.  Possoni створює шедеври світла та присвячує їх тим, хто цінує красу та ексклюзивну якість.

  Замовити та купити освітлення Possoni Illuminazione ви можете в салоні «Анрі51».  Працюємо по всій Україні.


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole