Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Lucis

  0

  Чеський виробник світильників LUCIS займає лідируючі позиції на європейському ринку інтер'єрних освітлювальних приладів. В основі успіху компанії – першокласна продукція чеського походження, колектив зацікавлених у кінцевому результаті співробітників, позачасовий авторський дизайн та різноманітний асортимент виробів із широкими можливостями застосування.

  Як виробник світильників та освітлювальних приладів, LUCIS надає великого значення збереженню та розвитку традицій чеського скляного ремесла. Приорітетом є високоякісна продукція чеського походження. Світильники виготовляються в майстернях найкращих чеських склодувів. 

  Вже з самого початку свого існування компанія LUCIS співпрацює з молодими чеськими дизайнерами. Результатом такої співпраці є оригінальні світильники, представлені в каталогах виробів. Молоді дизайнери розширюють асортименти виробів  Lucis не тільки новими рішеннями форм, але й новими матеріалами, наприклад, алюмінію, акрилового скла або нержавіючої сталі. Завдяки такій співпраці вироби фірми Lucis мають великий успіх на закордонних та чеських виставках, таких як, наприклад, «Light + Building» у Франкфурті-на-Майні, «100% Design» у Лондоні, «Touch of Prague» у Сеулі, « Дизайнблок» у Празі або в Чеському центрі у Нью-Йорку. Крім того, компанія Lucis надає підтримку молодим талановитим студентам мистецьких навчальних закладів.

  Замовити та купити освітлення  Lucis ви можете в салоні «Анрі51».  Працюємо по всій Україні.


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole