Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(
  СВІТ ПлюсКаталоги ➡ Il Paralume Marina

  Il Paralume Marina

  0

  Il Paralume Marina не виробляє, а творить. Дизайн та інновації, дослідження та розробка йдуть пліч-о-пліч з техніками великих майстрів-ремісників. Лиття латуні «в землю», італійський кришталь, муранське скло, тканини з шовку та органзи, прикрашені кристалами Swarovski Elements, не залишають компромісів. 

  Презантація Історія компанії IL PARALUME MARINA почалася в 1987 році, коли подружжя Ферронато-Сімончелло заснувало свій маленький сімейний бізнес, що рухається загальною любов'ю до декоративного італійського освітлення. Через роки їх традицію не тільки продовжили, але й розвинули сини Томас і Сімоне, кожен з яких зробив свій внесок у розвиток компанії як у міжнародному маркетингу, так і у високотехнологічному дизайні світильників. 

  29 років важкої, але успішної роботи принесли IL PARALUME MARINA міжнародну славу, і сьогодні цей бренд асоціюється з креативністю та самовіддачею, зарученою з найвищою якістю продукту, зробленого в Італії. Виробництво засноване на старовинних технологіях лиття латуні, видування муранського скла та флорентійського кришталю і звичайно ж на унікальному і впізнаваному стилі абажурів вручну від пані Марини. Сяючу красу виробів доповнюють справжні кристали Swarovski. Кожен виріб створено вручну, з урахуванням всіх побажань замовника.

  IL PARALUME MARINA спеціалізується на виробництві персоналізованих виробів і завжди пропонує широкий спектр тканин, кантів, пензлів, великий вибір оздоблень металу, кришталю та муранського скла. Це дозволяє Замовнику щоразу створювати щось особливе та неповторне, що він може назвати Своїм, зробленим спеціально для Нього. Архітектори та дизайнери IL PARALUME MARINA готові створити повну колекцію для будь-якого приміщення, починаючи від люстр до вбудованих світильників, аксесуарів для ванних кімнат, а також карнизів. Ми можемо задовольнити будь-який запит, будь то приватний будинок або розкішний готель. Так, наприклад, у нашому переліку завершених проектів числяться топ-рейтингові готелі та резиденції, вілли та замки по всьому світу.

  Замовити та купити освітлення IL PARALUME MARINA ви можете в салоні «Анрі51».  Працюємо по всій Україні.


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole