Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Fisionarte

  Внутрішнє освітлення, модерн Виробник: Італія
  0

  Головною метою команди Fisionarte є створення, розробка та виготовлення освітлення, яке демонструє справність та досвід висококваліфікованих  італійських дизайнерів та майстрів.

  Емоції та пристрасть закладені в колекцію декоративного світла . Це забезпечує позачасову актуальність світильників Fisionarte . Щоб досягти цього, процес проектування для кожної лампи звільняється від розумових обмежень і будь-яких обмежень, зумовлених  звичками чи стереотипами. Вироби Fisionarte виробляють їх творці та майстри, які ткуть  тканини та виливають метали, створюють видувне скло та експериментують із комбінаціями різноманітних матеріалів, або,  навіть,  пропонують нові. Досвід, ноу-хау та пристрасть пов’язані з бажанням впроваджувати інновації, готовністю поставити під сумнів визначення та способи роботи. А коли виникає потреба, кидають  виклик звичайним класифікаціям, нав’язаним індустріальним світом, щоб виробляти світло, яке підходить до для будь-якого інтер’єру.

  Замовити та купити освітлення Fisionarte  ви можете в салоні «Анрі51» м. Київ або виставкова зала «Анрі» м. Львів .  Працюємо по всій Україні.


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole