Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(
  СВІТ ПлюсКаталоги ➡ Arte Veneziana

  Arte Veneziana

  0

  Скло – основний матеріал, з яким працює італійська компанія Arte Veneziana. З нього робиться все: від дзеркал та декоративних елементів до предметів інтер'єру.

  Батьківщина компанії – Венеція, і це відображено у назві. Саме тут, на острові Мурано, з'явилося склодувне виробництво, яке протягом багатьох століть удосконалювалося та розвивалося. Arte Veneziana відрізняється від інших італійських виробників тим, що випускає не лише дзеркала та світильники, а й меблі із дзеркальними фасадами. Компанію заснував Джанкарло Дзанін понад сорок років тому, зараз на чолі сімейного підприємства стоять брати Нікола та Алессандро.

  Починалося все з невеликої майстерні з виробництва венеціанських дзеркал, популярних у XVII та XVIII століттях. З роками зростали обсяги, асортимент та різноманітність стилів. Зараз у каталогах Arte Veneziana можна знайти світильники, корпусні та м'які меблі, стінові панелі, двері, капітелі та карнизи. Все, звичайно, зі скла, дзеркал або з декоративними елементами з цих матеріалів.

  Гравіювання, якому в першу чергу відома компанія, наноситься двома способами: алмазним олівцем або за допомогою шліфувального кола. Також для нанесення візерунків майстри використовують старовинну техніку егломізи (гравірування по срібній або золотій фользі).

  Нещодавно під управлінням Arte Veneziana було засновано ще один бренд – Rivalto Home, що спеціалізується на виробах у сучасному стилі. Своєю появою він завдячує архітектору Джованні Луке Феррері. Основна концепція молодого підрозділу — не просто окремі предмети,  а проектування інтер'єрів  від початку і до кінця.

  На два бренди у компанії не лише одні матеріали, а й історія з традиціями: збереження ручної праці, старовинних технік виробництва та обробки, а також виховання нових майстрів.

  Arte Veneziana можна назвати підприємством повного циклу, вони роблять все самі: від розробки ескізів виробів та інтер'єрів, випилювання дерев'яних каркасів для меблів до виготовлення декоративних елементів, збирання та пакування.

  Замовити та купити  меблі та освітлення  Arte Veneziana ви можете в наших виставкових залах
   «Анрі51» м. Київ, вул. В.Тютюнника51/1а
   «Анрі» м. Львів, вул.Хлібна 4А
   Працюємо по всій Україні.


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.І.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svitplus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole