Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Santa&Cole

  0

  Santa&Cole — це дизайнерська компанія, що базується в місті Беллок, Іспанія, і займається виробництвом меблів та освітлення. Заснована в 1985 році, вона позіціонує себе як незалежний глобальний виробник  дизайнерських продуктів.
  Величезний каталог продукції Santa & Cole був створений у співпраці з понад 80 міжнародними дизайнерами, серед імен Антоні Арола, Мігель Міла, Андре Рікар та Ілмарі Тапіоваара.
  Santa & Cole приділяє увагу якості та деталям і покладається на розгалужену мережу постачальників, головним чином в Іспанії, а також в інших країнах, таких як Японія
  Філософія Santa&Cole більше орієнтована на сьогодення, ніж на майбутнє, і компанія прагне створити середовище та атмосферу, які покращують життєздатність як вдень, так і вночі.

  З 2003 року штаб-квартира Santa & Cole знаходиться в Парк-де-Беллох, величезному маєтку площею понад 170 гектарів приблизно за 30 кілометрів від Барселони, у напрямку Франції. Далеко від міської суєти в оточенні природи, компанія розвиває парк знань, зосереджений на управлінні, дизайні та екології, прагнучи посадити своє насіння для майбутнього в оточенні дерев, оптимізуючи управління своїми 120 гектарами лісу щороку та зменшуючи свій карбоновий слід. Маючи власний розплідник Belloch Forestal, який зосереджується на ренатуралізації міста, компанія вирощує відібрані види дерев для міста, дотримуючись високих стандартів якості та використовуючи інноваційну систему Air-Pot.

  Замовити освітлення та меблі Santa&Cole ви можете в наших салонах

  "АНРІ51", м.Київ, вул. В.Тютюнника 51/1А
  "АНРІ", м.Львів, вул. Хлібна 4А

  Працюємо по всій Україні


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.І.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svitplus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole