Каталоги

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Wever Ducre

  0
  Бельгійський бренд Wever & Ducre утворився  в 1985 році та швидко став одним із  найвпізнаванніших європейських виробників , що спеціалізується на  вбудованих  світильниках (downlight) та архітектурному освітленні. У 2012 році Wever & Ducre виходить  на новий рівень у своєму розвитку, об'єднавшись з австрійською фабрикою XAL, яка спеціалізується на світильниках та освітлювальних системах для магазинів, офісів та житлових приміщень. Завдяки цьому партнерству, фабрика зберігає свій стиль, продовжуючи  пошуки  нових форми та  переосмислюючи сучасні тенденції  класичного  дизайну, але, разом із тим,  опановуючи  новий рівень завдяки використанню інноваційних технології.
  Але, водночас,  підвісні світильники, стельове та настінне освітлення від  Wever & Ducre залишається простим в  установці, експлуатації та славиться своїм  економним споживанням  електроенергії. Сьогодення  Wever & Ducre  - вдалий симбіоз новітніх освітлювальних технологій  та вдалого дизайну.
  Освітлення Wever & Ducre можна купити або подивитися на експозиції  в Києві  в нашому  салоні «Анрі51». Працюємо по всій Україні.

  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole