TEM

  За таким запитов нічого не знайдено :(
  СВІТ ПлюсЕлектрофурнітураTEM ➡ TEM. Modul. Серія Line

  TEM. Modul. Серія Line

  0

  Серія Line, сімейство Modul, ТМ ТЕМ.

  Серія електрофурнітури Line виконана у сучасному мінімалістичному стилі.

  Завдяки чітким і бездоганним лініям дизайн електрофурнітури серії Line є універсальним та позачасовим. Він ніколи не набридає і доречний у різних за стилістикою інтер’єрах.

  Серія Line (матеріал – якісний термопластик) випускається у 11 кольорах, серед яких присутні білий матовий та чорний матовий soft touch відтінки.
  Всі базові механізми - розетки, вимикачі, USB зарядні пристрої, тощо – виробляються у 6 відтінках (білий та чорний матовий також присутні).

  Серія Line входить до сімейства електрофурнітури Modul. А значить їй притаманні всі технічні характеристики Modul: модульність та універсальність. Всі функціональні механізми легко монтуються (завдяки технології click in/click out) в декоративну рамку та не потребують якоїсь спеціальної монтажної коробки. В залежності від обраного вами стандарту – італійського або німецького – вироби без зайвих зусиль стають у круглу або прямокутну стандартну монтажну коробку. Немає також потреби окремо покупати рамки для горизонтального та вертикального розташування – єдина декоративна рамка для будь яких рішень.

  Рамки італійського стандарту розраховані на наступну кількість механізмів (в італійського стандарті їх зазвичай називають модулями) : 1М, 3М, 4М, 7М
  Рамки німецького стандарту розраховані на таку кількість механізмів (в німецькому стандарті їх називають постами) : 1М, 2х2М, 3х2М, 4х2М, 5х2М

   Нагадуємо, що С.В.Е.Т. ПЛЮС ексклюзивно представляє сімейства Modul в Україні. Ознайомитись зі всіма серіями Modul, отримати консультації, допомогу в технічних розрахунках, замовити зразки на «примірку» на об’єкт або оформити замовлення ви можете у київському та львівському салонах:
  Салон «Анрі51» м.Київ, вул.В.Тютюнника 51/1а, +380981172689
  Салон «Анрі» м.Львів, вул.Хлібна 4А, +380981172672
  Діє складська програма


  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.І.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svitplus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole