Світильники

  За таким запитов нічого не знайдено :(

  Estiluz

  0

  Час від часу з’являється талант, який змінює погляди цілого покоління. Для Estiluz таким візіонером став  Жерар Масдеу Жорда. Очікувалося, що він продовжить роботу в механічній майстерні, якою керував його батько в Сан-Хоан-де-лес-Абадессес. Але його мистецький талант і бачення бізнесу повели  сімейну справу набагато далі.

  У 1969 році Жерар заснував компанію Estiluz, яка почала займатися  виробництвом високоякісного декоративного освітлення  незвичного дизайну  з оздобленням ручної роботи. Сім'я Масдеу опікувалась повним робочим циклом: Жерар  творив, його батько, Антон Масдеу, і його брат, Едуард Масдеу, контролювали процес обробки металу. Завдяки такому тісному тандему   світильники Estiluz змогли  звернути на себе увагу під час однієї з міжнародних ярмарок . І як продовження бренд відкриває переше міжнародне відділення продажу в Нью-Йорку в 1993 році

  Сьогодні, Estiluz очолює вже друге покоління. Але принципи залишаються незмінними -  постійний експеримент  з новими формами та матеріалами принципам з дотриманням  бездоганної якості обробки матеріалів. 

  Кожний світильник  Estiluz - це коштовний предмет, виготовлений з любов'ю, як це вміє робити лише близька родина.

  Іспанська компанія, що спеціалізується на проектуванні, розробці та виробництві продукції декоративного освітлення з 50-річним досвідом у цій галузі. Спеціалізується на лампах із позачасовим дизайном, які пропонують високоякісні матеріали та оздоблення. Власне виробництво з повним контрольованим циклом  комплектації   - два фактори, які дозволяють персоналізувати освітлення Estiluz та  полегшити адаптацію до проекту. 

  Замовити та купити  освітлення  Estiluz ви можете в наших виставкових залах
   «Анрі51» м. Київ, вул. В.Тютюнника51/1а
   «Анрі» м. Львів, вул.Хлібна 4А
   Працюємо по всій Україні.  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.Е.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svet-plus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole