Новини

  За таким запитов нічого не знайдено :(
  СВІТ ПлюсНовини ➡ Новий блок живлення JUNG з IP-інтерфейсом – один прилад два рішення.

  Новий блок живлення JUNG з IP-інтерфейсом – один прилад два рішення.

  Комбінація блоку живлення та IP-інтерфейсу - рішення ТМ Юнг (Jung) - дозволяє об'єднати дві основні системи в один компонент.  Переваги:
  • Компактний, енергоефективний пристрій. ККД 88%.
  • Завдяки трьом ідентичним класам потужності від 160 мА до 640 мА ви можете в будь-який момент виконати розширення або заміну на пристрої більш високого класу потужності.
  • Світлодіодний індикатор на передній панелі пристрою відображає інформацію про відповідний режим роботи. • Компоненти на шині надійно захищені завдяки шифруванню за допомогою KNX Data Secure.
  • KNX IP Secure. Пристрої, розміщені за джерелом живлення з IP-інтерфейсом на мережевому кабелі, також надійно захищені.
   • Прикладна логіка. Налаштування виявлення присутності, наприклад за допомогою карткового вимикача та датчика присутності.

  Це ідеальне рішення для:
  ГОТЕЛІВ. Можна подавати живлення на всі підключені споживачі електроенергії , заощаджуючи час і витрати. Крім того, вбудований IP-інтерфейс пов'язує встановлене обладнання з IP-мережею.
  НОВИХ «РОЗУМНИХ» ГОТЕЛІВ. Інтелектуальна система автоматизації будівлі пропонує гостям додаткові переваги і звільняє персонал готелю від додаткової роботи. Так, в «розумному» готелі оператори можуть здійснювати централізоване регулювання температури у всіх номерах. З індивідуальними вимогами гостя також можна ознайомитися з центрального пункту. Це гарантує оптимальне попереднє планування робіт з обслуговування номерів і їх ефективне виконання. Оскільки в «розумному» готелі також відбувається передача конфіденційних даних, ми рекомендуємо забезпечити їх захист за допомогою функції KNX Secure. Вона шифрує шинну магістраль і IP-мережу. Таким чином, забезпечується оптимальний захист від хакерських атак.
  ЛІКАРЕНЬ. Можна поєднувати різні джерела живлення: малопотужні — для окремих кімнат, великопотужні — для цілих зон або поверхів. Вбудована функція діагностики гарантує безпеку, своєчасно повідомляючи про перевантаження або вихід з ладу.
  БУДИНКІВ ОДНОСІМЕЙНОГО ТИПУ. Достатньо навіть однієї KNX-лінії для цілого будинку на одну сім'ю, у якому потрібно забезпечити живленням більше 100 пристроїв. Це можливо при використанні нового джерела живлення на 1280 мА.
   НОВИХ КВАРТИР. Для нової будівлі необхідно створити новий проект KNX. Потім підключити необхідні пристрої до джерела живлення з IP-інтерфейсом. Оптимальний вибір пристроїв знижує енергоспоживання та підвищує ефективність. За необхідності візуалізацію можна легко оновити, не використовуючи додаткові системні пристрої KNX.

  0
  Додати відгук

  Залишити коментар

  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

  Наші контакти

  «С.В.І.Т. Плюс» якісна, розумна і надійна світлотехніка.
  Ми поставляє товар як під замовлення, так і зі свого складу.

  Адреса:
  "ANRI51" м.Київ, вул.Тютюнника 51/1а
  "ANRI" м.Львів, вул.Хлібна 4а
  Телефон: + 38 (044) 227 3446
  Салон м.Київ : + 38 (044) 353 8404
  Салон м.Львів : + 38 (098) 117 2672
  Факс: + 38 (044) 221 4554
  Email: info@svitplus.com
  Останні публікації
  Brokis

  Brokis

  Santa&Cole

  Santa&Cole